Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında kargo paketini mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya +90 (532) 283 7496  nolu whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben UPS kargo şirketi, 006149(ÖZÖZLER DERİ) müşteri nosu ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa veya ürün üzerine kişiselleştirme işlemi uygulandıysa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Garanti kapsamındaki ürünlerin içinde bulunduğunuz bu internet sitesi (www.guardleather.com) ya da aşağıda yazılı pazaryeri mağazalarımızdan alınmış olması gerekmektedir.

Pazar Yeri Mağalarımız

https://www.n11.com/magaza/guardleather
https://www.gittigidiyor.com/magaza/guardleather
https://www.hepsiburada.com/magaza/guardleather


İade ve Garanti Kapsamında Kargo Masrafı
Yanlış ya da hasarlı ürün iadesi ve değişimi durumunda kargo masrafı Guard Leather tarafından karşılanacaktır.
Sebepsiz iade ya da değişim durumunda kargo masrafı müşteri tarafından karşılanmalıdır. (Guard Leather anlaşmalı kargolarıyla indirimli gönderim yapılabilir ücret müşteri tarafından karşılanır.)

Kargoda Kaybolan Ürünler Hakkında Bilgilendirme
Guard Leather tarafından size kargolanan bir ürünün kargoda kaybolması durumunda size aynı ürün tekrar kargolanır. Kargonuzun kargoda kaybolması durumunda kargo şubenizden kayıp kargo tutanağı hazırlatarak bizimle iletişime geçmeniz gerekir. (Kaybolan ürünlerin bedeli kargo tarafından karşılanır.)

Not : 
Kişiselleştirilme (isim yazılmış veya kalıbı ile oynanmış) yapılmış ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir.
Not : 
İade, Değişim ve Garanti kapsamında tamir işlemleri için kargoya verdiğiniz ürünle birlikte ürün faturasının bize ulaştırılması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünler kargo ile bize ulaşmış olsa bile işlem görmeyecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.