Sıralama seçin
Toplam 362 ürün görüntüleniyor.

Deri Erkek Cüzdanı

Günümüzde erkek giyim modasının vazgeçilmezlerinden biridir cüzdan. Kimliklerimizi, kredi kartlarımızı ve cep telefonlarımızı bir eşyamızı rahatlıkla taşıyabileceğimiz en önemli yardımcıdır. Birçok modeli ve rengi bulunan Deri cüzdanlar hem çok kullanışlı hem de oldukça uzun ömürlüdür.

Ceket ve pantolon cebinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve ödemelerinizi kolaylıkla yapmanız için en büyük yardımcılarınızdan biri olan erkek cüzdanları günlük yaşamdaki en büyük yardımcılarınızdan biridir.

Yaşam şartlarımıza göre tasarımları da değişen deri erkek cüzdanları geçmişe göre artık çok daha fazla kartlık bölmesi ile üretilmektedir. Kıyafetinize uygun birçok modelini bulabileceğiniz cüzdanlar sizin şık gösteren aksesuarlarınızdan biri olacaktır. İsterseniz erkek cüzdan kategori sayfamızı ziyaret edip aradığınız cüzdana sahip olabilirsiniz.


Deri Cüzdan Kullanmanın Avantajları

Sürekli yanınızda taşımak zorunda olduğunuz kimlik, ehliyet, belgeler ve kartlar gibi birçok eşyanızı tek bir yerde ve çok az yer kaplayacak şekilde taşımanızın en kolay yoludur.

Toplu taşıma kartlarınız, kâğıt ve bozuk paralarınızı korunaklı bir şekilde taşımak istiyorsanız deri cüzdanlar en iyi yardımcınız olacaktır. Kullanım amacınıza göre fermuarlı, mekanizmalı, kemere takılabilmesinin yanı sıra yatay ve dikey gibi özelliklere sahil birçok cüzdan çeşidini bulabilirsiniz.

Rengini, boyutunu, bölme sayısını, ağırlığını ve açılıp kapanma özelliklerine göre seçimizi yapıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. %100 Hakiki Deri ve yerli üretim olan Erkek cüzdanı çeşitlerini sayfamızda inceleyebilir ve daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gerçek deri cüzdan ürünlerimizin tamamını kendi fabrikamızda el işçiliği ile üretiyoruz. Guard ve Diga markaları ile siz değerli müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Diğer ürünlerimiz için Bayan Cüzdan, Bayan Çantaları, Kartlık, Laptop Çantaları gibi kategorilerimize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.