Sıralama seçin
Toplam 180 ürün görüntüleniyor.

Deri Kartlık

Spor ve klasik tarzdaki modelleri ile her zevke uygun kartlıklar hem kullanım kolaylığı ile hemde küçük yapısı ile çok fazla tercih edilmektedir. Deri Kartlıkların bir çoğu unisex olarak çok fazla tercih edilen aksesuarlar bir olmuştur. Günümüz şartlarında artık birçok kişi üzerinde nakit para taşımadığı ve tüm işlemlerini kredi kartı ile yaptıkları için kartlıklar çok daha fazla ön plana çıkmaktadır.

 

Giyim tarzınıza ve kullanım amacınıza uygun olarak bir çok rengi ve modeli bulunan Deri Kartlıklar hakiki deriden yapıldıkları için çok sağlam bir yapıya sahiplerdir uzun yıllar kullanılabilirler. Renkli kartlıklar spor giyim tarzına olduça uygun reklerde üretilmektedir

 

Kişiselleştirilmiş Kartlıklar ile seçtiğiniz kartlıkların üzerine isim yazdırarak size özel olmasını sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ürünler hediye olarak çok fazla tercih edilmektedir. Özel günlerde kişiye özel Kartlıklar çok fazla tercih edilmektedir.

 

Erkek Kartlık çeşitleri kredi kartı kullanabilmenin yanı sıra birçok modelinde kağıt para koyma bölmeside bulunmaktadır. Toplu taşımalarda daha rahat bir kullanım olanağı sağlayan karlıklar. Bayanlar cüzdanlarına ve çantalarına uygun model ve renkleri tercih etmektedir. Çok fazla renk seçeneği ile rahatlıklar aradıkları kombinasyonları yapabilirler

 

Deri kartlıklar içerisinde rahatlıkla kimlik, ehliyet, Kredi Kartı, kağıt para ve toplu taşıma kartlarınızı bir arada taşıyabileceğiniz aksesuarlardır.  Kartlık fiyatları da işlevlerine göre oldukça ucuz olup rahatlık ile her bütçeye uygun karlık modelleri bulunabilmektedir.

 

Satışını yaptığımız deri ürünlerin tamamının üretimini kendi bünyemizde yapmaktayız. Sitemizde Deri Kartlıkların yanı sıra Deri Erkek Cüzdan, Deri Kadın Cüzdan, Deri El Çantası ve Deri Kemer gibi birçok kategoriyide ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.